ÇATALCA KAYMAKAMI ERMİŞ’E ZİYARET TURU

Yeni Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş’e “Hayırlı olsun” ziyaret turları devam ediyor. Çatalca Muhtarlar Derneği tarafından ilçede göreve başlayan Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş için tanışma toplantısı düzenledi. Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner de tanışma toplantısına katılarak, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantıya Çatalca Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş, Belediye Başkanı Mesut Üner, İlçe Jandarma Komutan Vekili Yüzbaşı Özgür Çakıcı, Belediye Başkan Yardımcıları ve Mahalle muhtarları katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Çatalca Muhtarlar Derneği Başkanı Ceyhun Koç, Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş’e ve İlçe Jandarma Komutan Vekili Yüzbaşı Özgür Çakıcı’ya tüm muhtarlar adına yeni görevlerinde başarılar diledi.

SAHALARDA OLACAKLAR

Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Muhtarların devletin vatandaşa ulaştıracağı hizmetlerde birinci muhatap olduklarını ifade ettiği konuşmasında, “Muhtarlarımız, vatandaşların ihtiyaçlarının tespit edilip devlet idaresine ulaştırılmasında önemli ve kritik bir göreve sahiptirler. Biz mülki idare amirlerinde en büyük yardımcıları muhtarlarımızdır. Bende Belediye Başkanımız ile beraber sahada olacağım. Siz muhtarlarımıza her zaman kapımızda, gönlümüzde açık olacaktır” sözlerine yer verdi.

SINIR TANIMAYACAKLAR!

Düzenlenen toplantı için Çatalca Muhtarlar Derneği’ne teşekkürlerini sunan Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, yaptığı konuşmada ilçeye dair açıklamalarda bulundu. Üner konuşmasında; “Çatalca’mızda bizler muhtarlarımızla daima iletişim halinde vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Çatalca’mızın sorunlarının üstesinden gelmek için öncelikle projelendirme çalışmalarını yapmak daha sonra sonuçlandırmak gerekiyor. Bizlerde projelerimizi, planlamalarımızı yaparak tek tek hayata geçiriyoruz. Mahalle meydanları Projemiz devam ediyor. Doğalgazı eksik olan, İSKİ alt yapı çalışmalarının tamamlanması gereken mahallelerimizin caddelerinde yapacağımız çalışmaları alt yapı çalışmalarının tamamlanması için bekletiyoruz. Bu konuda Muhtarlarımızla ortak bir çalışma yürüterek, ilgili yerlere başvurular yaparak bu sorunların çözümünü sağlayacağız. İlçemize dair önemli bir diğer konu ise İBB’nin 2020 yatırım programında yer alan hayvan barınağı projesi. Çok büyük bir proje değil ama ötelenmiş bir proje. Mahallelerimizdeki en büyük sorunlarımızdan biriside sokak köpeklerinin çok fazla olması. Bu konu ile ilgilide gerekli girişim ve çalışmalarımızı yapıyoruz. Derdimiz Çatalca’mıza en iyi hizmeti vermek, en iyi hizmeti getirmek” ifadelerine yer verdi.

KOLTUĞA SEVDASI YOK!

Yapımı devam eden projeler hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner, Çatalca’ya hizmet için yapılan çalışmaların siyasete alet edilmek istendiğini belirterek buna izin vermeyeceğinin altını çizdi. Cumhuriyet Meydanı ve Millet Bahçesi Projelerinin Çatalca’nın vizyon projelerinden olduğunu belirten Belediye Başkanı Mesut Üner, “Bu projelerimizi yaptığımızda bana kalmayacak, Çatalca’mızın olacak. Her zaman söylüyorum makamlar, koltuklar gelip geçicidir, kimseye kalmaz. Çatalca’mızın hizmete ihtiyacı var ve bizlerde bunun için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

Haberi paylaşın:

Öncekini Oku

JANDARMA 12’DEN VURUYOR!

Sıradakini Oku

MHP ÇATALCA İLÇE BAŞKANI HALİT UĞUR OLDU

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir