İMZALAR ÇATALCASPOR İÇİN ATILDI

Çatalcaspor ile Çatalca Belediyesi arasında yapılan protokol ve 11 yeni oyuncunun imzası ses getirdi. Çatalca Belediyesi ile Misli.com 3’üncü lig 3’üncü Grupta mücadele eden Çatalcaspor arasında hazırlanan işbirliği protokolü kapsamında imzalar atıldı. Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve Çatalcaspor Kulübü Başkanı Hasan Gökçe ev sahipliğinde gerçekleşen imza törenine; Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Çatalca Cumhuriyet Savcısı Kamil Buğra Akgül, parti ilçe başkanları meclis Üyeleri, STK temsilcileri, spor kulüpleri ve çok sayıda davetli katıldı.

ÇATALCA’DA BİR İLK

Çatalca Spor Kulübü Başkanı Hasan Gökçe, “Bugün burada bir kez daha birlik ve beraberliğimizi gözler önüne seriyoruz. Çatalcasporumuz ilçemizin ortak değerlerinden biri. Çatalcasporumuz bu günlere uzun bir kat ederek gelmiştir. Bu uzun yolda bugüne kadar Çatalca Belediyemizin her zaman desteğini yanımızda hissettik. Çatalcaspor ilk 3. Lige çıkarken gösterdiğimiz birlik beraberliğimizin hala devam etmesi ben ve yönetim kurulumu oldukça memnun ediyor. Çatalcaspor tarihinde bir ilki yaşarken yine böyle birlik beraberliğin etkisindeydik. Şimdi de gördüğüm bu birlik beraberlik sayesinde Başkanımız Mesut Üner’in büyük destekleriyle bir üst lige çıkabilmek için yola çıktık. Yeni sezonumuz ve belediyemizle işbirliği protokolümüz hayırlı, uğurlu olsun” sözlerine yer verdi.

BİRLEŞTİRİCİ GÜÇ

Çatalca’mızda spor birleştirici güç olduğunu ifade eden Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, “İlçemizde sporun gelişmesi için, çocuklarımızın, gençlerimizin spor yaparak büyümelerini ve vatandaşlarımızın sporu bir yaşam biçimi olarak görmelerini sağlamak için spora yatırımlar yapıyor, sporcularımızın daima yanında oluyoruz. Belediyemiz Spor Akademimizi ve Belediye Spor Kulübümüzü kurarak binlerce çocuğumuzun istedikleri branşlarda spor eğitimi almasını sağlıyoruz. İlçemizde yüzme havuzundan, güreş, karate salonlarına, çok amaçlı kapalı spor salonundan fitness salonuna birçok spor tesisi yapıyoruz. Çatalca’mızın adını spor ile özdeşleştireceğiz, Bu konuda en büyük destekçimiz ailelerimiz.Bizler bu çalışmaları yaparken ailelerimizin heyecanını görmek bizlerinde aynı heyecanla çalışmamızı sağlıyor. Bugün burada sporun birleştirici özelliğini görüyor ve ilçemiz adına gurur duyuyoruz. Törenimize katılan tüm konuklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Çatalcasporumuz hepimizin ortak paydası. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kulübümüze desteğimiz devam edecektir. Hep birlikte daha iyi yerlere gelebilmesi için elimizden geleni yapacağız. Yeni sezonun ve işbirliği protokolümüzün hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 ÇATALCASPOR AMBLEMLİ DUVAR SAATİ HEDİYE EDİLDİ

Konuşmaların ardından Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve Çatalcaspor Kulübü Başkanı Hasan Gökçe’nin protokolü imzalaması ile devam etti. İmzaların atılmasından sonra Çatalcaspor Kulübü Başkanı Hasan Gökçe tarafından Belediye Başkanı Mesut Üner’e Çatalcaspor forması, ilçe protokolüne isimlerinin yazılı olduğu Milli Takım formaları, törene katılan Siyasi Parti Temsilcilerine, Kurum Müdürlerine, STK Başkanlarına ve Çatalcaspor’a destek olan firmalara Çatalcaspor amblemli duvar saati hediye edildi.

2020-2021 sezonunda kulüp forması giyen 11 futbolcunun imza atması ardından konfetiler eşliğinde toplu fotoğraf çekimi ile tören son buldu

Haberi paylaşın:

Öncekini Oku

“GÖREVE GELENLER KAÇAK GÜREŞİYOR”

Sıradakini Oku

ÖNCE KARŞI ÇIKANLAR, ŞİMDİ SATIYOR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir