“Gençler Başkanla Buluşuyor” Projesi Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, “Gençler Başkanla Buluşuyor” projesi kapsamında gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner toplumun her kesimine sahip çıkan bir belediyecilik anlayışı ile görevini sürdürüyor. Bu doğrultuda Çatalca’da daha önce yapılmamış birçok projeyi hızlı bir şekilde hayata geçiren Başkan Mesut Üner, gençlere yönelik çalışmaları onların fikir ve düşüncelerini de dikkate alarak gerçekleştiriyor.

Gençlerimize güveniyorum

Haftalık gençlik buluşmasında gençlerle bir araya gelen Başkan Mesut Üner, gençlerle bir arada olmayı, fikir ve düşüncelerini dinlemeyi önemsediğini belirterek , “Gençlerimize güveniyorum. Gençlerimizin ülkemize, milletimize faydalı bireyler olacağına inanıyorum. Ülkemizin gençlere ihtiyacı var. Belediyemizin kapıları gençlerimize her zaman sonuna kadar açık. Onların görüş ve taleplerine cevap vermek, yanlarında olmak bizim en büyük görevimiz. Gençlerimizi sporsal faaliyetlere yöneltmek için Çatalca Belediyespor Kulübümüzü kurarak birçok branşta spor okulumuzu açtık. Ayrıca kültürel, sanatsal kurslarımız kültür merkezimizde devam ediyor.“ Gençler Başkanla Buluşuyor” projemizi hayata geçirerek gençlerimizin görüş ve önerilerini, ilçemizin geleceğine dair hayallerini, beklentilerini öğreniyoruz” ifadelerine yer verdi. Gençler Başkan Mesut Üner’e projelerinden ve gençliğe verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Haberi paylaşın:

Öncekini Oku

Gençlik Meclisi Çatalcalılardan Destek Bekliyor

Sıradakini Oku

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’den Muhtarlara Ziyaret

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir